Tawaran bonus tunai sehingga RM12,000 dari Mitsubishi

by Edisi Viral


HOME Posted on 15 Feb 2017 17:00:42


Mitsubishi Motors Malaysia (MMM) iaitu pengedar rasmi kenderaan Mitsubishi di Malaysia kini menawarkan peluang menarik dengan tawaran bonus tunai sehingga RM12,000 untuk model Mitsubishi yang terpilih.

-

image003

-

Pelanggan yang memilih Triton baharu akan dapat menikmati bonus tunai bernilai sehingga RM9,000 serta tiga tahun atau jaminan 100,000km had perbatuan. Bonus tunai bagi kesemua varian Triton adalah seperti berikut:

----------------------------------------------
NoModel/VariantCash Bonus OTR Price without insurance GST inclusive (RM) in Peninsular Malaysia
1Triton VGT Adventure X6,000127,200.00
2Triton VGT Adventure7,000120,400.00
3Triton VGT AT8,000111,600.00
4Triton VGT MT7,000104,800.00
5Triton MT9,00091,200.00
6Triton Quest6,00076,300.00
-

Bagi pelanggan yang memilih SUV ASX kompak, anda akan menikmati bonus tunai sehingga RM10,000 bagi varian terpilih serta lima tahun jaminan tanpa had perbatuan.- SUV kompak ini boleh didapati dengan harga bermula dari RM 105,744.31 untuk model ASX 2WD GL.

-

Harga bagi model ASX 2WD -bermula dari RM 115,468.71 dan -model ASX 4WD pula bermula dari RM 129,010.43.

-

ASX Compact SUV- Enjoy bonus up worth to RM10,000 and 5-Years warranty with unlimited mileage.

-

Untuk model SUV Outlander pula, bonus tunai yang diberikan adalah sehingga RM4,000, dua tahun penyelenggaraan secara percuma dan jaminan lima tahun atau 100,000km had perbatuan.

-

Harga SUV Outlander yang telah memenangi anugerah SUV Crossover saiz sederhana 4×4 dengan tujuh tempat duduk yang terbaik di “Car Sifu Efitor’s Choice Award 2016” ini bermula dari RM168,600.

-

All-New Outlander- Bonus up to RM4, 000 and 2-Years Free Maintenance

-

Bagi mereka yang memilih Pajero Sport VGT, anda berpeluang menikmati bonus tunai sehingga RM10,000 dan lima tahun jaminan tanpa had perbatuan. Pajero Sport VGT ini dijual dari harga RM 179,716.92.

-

Pajero Sport- Cash bonus worth up to RM10, 000 and 5-Years warranty with unlimited mileage

-

Untuk mereka yang mencari sebuah kenderaan sedan, anda boleh memilih sedan-eco Mitsubishi Attrage GS dan akan menikmati bonus tunai sehingga RM12,000. Harga bermula dari RM 75,250.33.

-

aTTRaGE

-
    -
  • Tertakluk kepada terma dan syarat – sementara stok masih ada.
  • -
  • Nilai rebat tunai tertakluk kepada varian model.
  • -
  • Harga yang disebut diatas adalah harga atas jalan termasuk GST untuk pendaftaran peribadi di Semenanjung Malaysia (tidak boleh digunakan pakai di Langkawi) dan tidak termasuk insuran.
  • -
-

 



Related News


Leave a Comment:

Search
Side News